İYİLİKTE & BİLGİDE AKARSU GİBİ OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Öyle Bişey İştee=)=S
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:55 pm tarafından şerife.1903

» Şahmaran
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:28 pm tarafından şerife.1903

» Söylesene
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPerş. Ara. 11, 2008 12:39 am tarafından şerife.1903

» Sevmek bana yaramıyor anne
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından şerife.1903

» Ayrılık sevdaya dahil
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:36 pm tarafından şerife.1903

» Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisligi Bölümü
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:34 pm tarafından şerife.1903

» beni aramaya çıkarsa yüreğin ..!!!
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPerş. Ara. 04, 2008 6:20 pm tarafından şerife.1903

» Kalori yakmanın 20 yolu
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:35 pm tarafından şerife.1903

» Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:22 pm tarafından aysien

» Yorumsuz...............................!!
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:39 pm tarafından Yonca eylem

» öyle ßir gidişdi ki seninki..!!
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:34 pm tarafından Yonca eylem

» Sendeki yürekde yalanmiş yazik...!!!!
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:28 pm tarafından Yonca eylem

» Günahsız aşk...
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:25 pm tarafından Yonca eylem

» Gitme Dedim /Gittin..
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:04 pm tarafından Yonca eylem

» Makyaj yaparken aklınızda bulunsun
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:35 pm tarafından Yonca eylem

» Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:32 pm tarafından şerife.1903

» Nasa.......
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından şerife.1903

» Nasıl öldü bu adamm...
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:24 pm tarafından şerife.1903

» Makyaj Malzemelerindeki Bakterilere Dikkat!
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:09 pm tarafından Yonca eylem

» MAKYAJ YAPMA SANATI
Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. EmptyPtsi Ekim 06, 2008 8:59 pm tarafından Yonca eylem

DUVAR YAZILARI

Madem geldin dünyaya çalış Fizik Kimyaya :)

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Yaav burada yazısız bir duvar vardı nereye gitti.

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.

Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden?

Çünkü bebeğin bezi BARİYERLİymiş

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Damadım, kalbimin sevgilisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Aslan, kalbimin kıymetlisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Yatak odasında bal doludur Güzelliğinle zevklenelim Aslan seni okşayayım Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Damadım benden zevk aldın Annem söyle sana güzel şeyler verecektir Babam, sana hediyeler verecektir. Sen beni sevdiğin için Lütfet bana okşayışlarını Benim Tanrım, benim koruyucum Tanrı Ellil'in kalbini memnun eden Şusin'im Lütfet bana okşayışlarını

Benim Hiç Senim Olmamış Gibi..

Benim Hiç Senim Olmamış Gibi.. Empty Benim Hiç Senim Olmamış Gibi..

Mesaj tarafından rockece Ptsi Eyl. 29, 2008 12:57 pm

Benim Hiç Senim Olmamış Gibi
Rolling Eyes varlıgınla yoklugun arasında kalmayacagım artık..sadece olmayacaksın
sensiz kalma ihtimali olmayacak, alayına kurulmuş cümlelerin sonunda
belki birkaç satır arasında unutulacaksın, bir müddet sonra..
içimden olmayacak, boş bir kagıdın arkasına sıgınmayacak sana sitemlerim
hani hep kızardın ya konuş konuş derdin...haykırabilir miyim..?
korkaklığını..bıraktıgın mavi düşleri..mavi yalnızlıgı..
artık sahilenilmeyecek olmanın buruklugunu yaşarken.. haykırabilir mıyım dersin..?
susarmıyım gülüp gecer miyim yoksa.?
aslında alıştırmalıyım kendimi hiç dönmeyecekmişsin, dönülmeyecek bir yerdeymişsin gibi
farzetmeli....unutmalı...seni hiç tanımamış gibi yaşamımı sürdürmeliyim.
varoldugum heryer aşkın şehri olmalı artık
yeniden sevmenin sevilebilmenin yeri heryer....!
zamanı yaşanan ve gelecek tüm zamanlar olmalı benim için
evet sayfalardan koparıp bir bir savurmalıyım seni
yaşanmış tüm zamanlara uzaklaşan her adımla hapsetmeliyim bu anılar sokagına
kopan takvim yaprakları, sensiz geçen günleri saymamalı
yoklugunun güncesini tutmayı artık bırakmalıyım
kabullenilmeli..hazmedilmeli..aldırmamalı..hatta- sana hak verebilmeliyim..
bu satırlarla büyümeye başlamalıyım sırf seni ve çocuklaşan bir aşkı kolayca unutabilmek için
zira yoksun ^^sanki BENİM HİÇ SENİM OLMAMIŞ^^
sanki biz hiç yaşamamışız, sanki aşk denen o hoyrat şarkıyı
MIRILDANMIŞ VE SONRA YARIM BIRAKMIŞIZ GİBİ...!

rockece
YENİ ÜYE

Kadın

- Similar topics