İYİLİKTE & BİLGİDE AKARSU GİBİ OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Öyle Bişey İştee=)=S
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:55 pm tarafından şerife.1903

» Şahmaran
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:28 pm tarafından şerife.1903

» Söylesene
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPerş. Ara. 11, 2008 12:39 am tarafından şerife.1903

» Sevmek bana yaramıyor anne
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından şerife.1903

» Ayrılık sevdaya dahil
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:36 pm tarafından şerife.1903

» Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisligi Bölümü
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:34 pm tarafından şerife.1903

» beni aramaya çıkarsa yüreğin ..!!!
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPerş. Ara. 04, 2008 6:20 pm tarafından şerife.1903

» Kalori yakmanın 20 yolu
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:35 pm tarafından şerife.1903

» Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:22 pm tarafından aysien

» Yorumsuz...............................!!
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:39 pm tarafından Yonca eylem

» öyle ßir gidişdi ki seninki..!!
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:34 pm tarafından Yonca eylem

» Sendeki yürekde yalanmiş yazik...!!!!
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:28 pm tarafından Yonca eylem

» Günahsız aşk...
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:25 pm tarafından Yonca eylem

» Gitme Dedim /Gittin..
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:04 pm tarafından Yonca eylem

» Makyaj yaparken aklınızda bulunsun
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:35 pm tarafından Yonca eylem

» Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:32 pm tarafından şerife.1903

» Nasa.......
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından şerife.1903

» Nasıl öldü bu adamm...
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:24 pm tarafından şerife.1903

» Makyaj Malzemelerindeki Bakterilere Dikkat!
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:09 pm tarafından Yonca eylem

» MAKYAJ YAPMA SANATI
Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin EmptyPtsi Ekim 06, 2008 8:59 pm tarafından Yonca eylem

DUVAR YAZILARI

Madem geldin dünyaya çalış Fizik Kimyaya :)

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Yaav burada yazısız bir duvar vardı nereye gitti.

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.

Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden?

Çünkü bebeğin bezi BARİYERLİymiş

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Damadım, kalbimin sevgilisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Aslan, kalbimin kıymetlisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Yatak odasında bal doludur Güzelliğinle zevklenelim Aslan seni okşayayım Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Damadım benden zevk aldın Annem söyle sana güzel şeyler verecektir Babam, sana hediyeler verecektir. Sen beni sevdiğin için Lütfet bana okşayışlarını Benim Tanrım, benim koruyucum Tanrı Ellil'in kalbini memnun eden Şusin'im Lütfet bana okşayışlarını

Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin

Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin Empty Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin

Mesaj tarafından aysien Cuma Ekim 17, 2008 6:22 pm

Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin

Asagida verecegim satiri pc nizde yeni bir notepad acip icine kopyalayin ve kaydedip kapatin. Bu asamada;
1)Hemen yakaladı ise antivirüs yazılımız harika çalışıyor demektir (sonuç mükemmel)
2)Hiçbir hareket yok; ama notepad dosyanıza sağ tıklayıp antivirüs ile "tara" komutunuzu verdiğinde yakalrsa program iyi çalışıyor demektir (sonuç iyi)Nitekim bende öyle oldu (Avast)
3)Halen bir hareket yoksa hemen üzülmeyin. notepad in .txt olan uzantisini .com olarak degistirin. Bu durumda yakalarsa programınız vasat sayılır (sonuç ek trojan avcılarıyla fena sayılmayacak bir güvenliğiniz var demektir)
4)Tüm bunlara rağmen hala yakalamadi ise ciddi bir probleminiz var demektir!(sonuç hemen o yazılımı silin ve iyi bir AV kurun)

Ileri duzey testde ise dosyayi sıkıştırıp programinizin bulup bulamayacagina bakin.

KOPYALANACAK YAZI:

X5O!P%@AP[4\PZX54(P^)7CC)7}$EICAR-STANDARD-ANTIVIRUS-TEST-FILE!$H+H*

Not: Üstte verilen yazı antivirüs yazılımcılarının programı test etmek için kullandığı tamamen zararsız bir kodlamadır. İçiniz son derece rahat olsun. Ben 2 bilgisayarımda da kullandım ve hiçbir sorun yaşamadım. Yine de size tavsiyem (antivirüs programınız zaten silecek) antivürüs programınız tarafından yakalanamadı ise notepad dosyasını geridönüşüm kutusuna gönderip oradan da silmek.

--------------
İNTEL PENTİUM IV 3.2 Ghz
512MB RAM
256MB GeForce fx 5500
VİA VT8251 CHİPSET
Wİ Fİ BLUETOOTH
aysien
aysien
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

Erkek
İş/Hobiler : ÖĞRENCİ / WEB TASARIM / PROĞRAM TASARIM DİĞİTAL MEDYA / HACKİNG TOOLS
Lakap : ÖSKİ

https://oskan.yetkin-forum.com