İYİLİKTE & BİLGİDE AKARSU GİBİ OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Öyle Bişey İştee=)=S
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:55 pm tarafından şerife.1903

» Şahmaran
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:28 pm tarafından şerife.1903

» Söylesene
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPerş. Ara. 11, 2008 12:39 am tarafından şerife.1903

» Sevmek bana yaramıyor anne
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından şerife.1903

» Ayrılık sevdaya dahil
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:36 pm tarafından şerife.1903

» Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisligi Bölümü
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:34 pm tarafından şerife.1903

» beni aramaya çıkarsa yüreğin ..!!!
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPerş. Ara. 04, 2008 6:20 pm tarafından şerife.1903

» Kalori yakmanın 20 yolu
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:35 pm tarafından şerife.1903

» Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:22 pm tarafından aysien

» Yorumsuz...............................!!
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:39 pm tarafından Yonca eylem

» öyle ßir gidişdi ki seninki..!!
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:34 pm tarafından Yonca eylem

» Sendeki yürekde yalanmiş yazik...!!!!
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:28 pm tarafından Yonca eylem

» Günahsız aşk...
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:25 pm tarafından Yonca eylem

» Gitme Dedim /Gittin..
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:04 pm tarafından Yonca eylem

» Makyaj yaparken aklınızda bulunsun
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:35 pm tarafından Yonca eylem

» Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:32 pm tarafından şerife.1903

» Nasa.......
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından şerife.1903

» Nasıl öldü bu adamm...
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:24 pm tarafından şerife.1903

» Makyaj Malzemelerindeki Bakterilere Dikkat!
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:09 pm tarafından Yonca eylem

» MAKYAJ YAPMA SANATI
Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? EmptyPtsi Ekim 06, 2008 8:59 pm tarafından Yonca eylem

DUVAR YAZILARI

Madem geldin dünyaya çalış Fizik Kimyaya :)

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Yaav burada yazısız bir duvar vardı nereye gitti.

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.

Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden?

Çünkü bebeğin bezi BARİYERLİymiş

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Damadım, kalbimin sevgilisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Aslan, kalbimin kıymetlisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Yatak odasında bal doludur Güzelliğinle zevklenelim Aslan seni okşayayım Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Damadım benden zevk aldın Annem söyle sana güzel şeyler verecektir Babam, sana hediyeler verecektir. Sen beni sevdiğin için Lütfet bana okşayışlarını Benim Tanrım, benim koruyucum Tanrı Ellil'in kalbini memnun eden Şusin'im Lütfet bana okşayışlarını

Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?

2 posters

Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? Empty Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?

Mesaj tarafından Yonca eylem Ptsi Ekim 06, 2008 5:53 pm

Parmak izLerinde kayboLduğumu Görmüyor Musun?

--------------------------------------------------------------------------------

Ben son sözümü ayrılık gününde söyliyiceğim sana..
Belki yarı pişmanlığım ,yarı sitemimle..

Gerek kalmayacak ne vedaya ne yalana..
Son kez bakacağım gözlerine,yaşlı gözlerimle..
Hani ne kalmış elimizde diyeceğim..

Ne kalmış yaşadıklarımızdan..
Düşüncelerimle daralıp başabaşa kalacağım..

Bir ben faydalanacağım avuntularımızdan..

Son kez beni yanağımdan öp diyeceğim..

Derken ellerine bir damla yaş düşüreceğim..
Ağlayan yalnız yüreğim değil der gibi....

Size dokunan birinin içinizdeki bütün ölü duyguları diriltmesi gibi..
"Kelebeklendi" diye adlandırdığınız bütün o aptal hissetmelikler..
Canınızın yanacağını bile bile kendi canınızdan vazgeçebiliyorsanız..
Aşk gerçekten aptallık mı?

Bütün masallardan nefret edeceğim o sabahı..
Beni hiç sevmemiş birinin sırtına yaslanarak bekliyorum...

Bana sadece dokunarak neler yaptırabileceğinden haberi yoksa o zavallının..

O zaman bütün mutlu sonlu masallarda ölecek bahtsız prensim ben...

Parmak izlerinde kaybolduğumu görmüyor musun?
Bütün anılarım,benliğim ve sensizliğim senin olsun...

Tenin tenime düğüm atar bir çılgınlıkla bağlanmıyorsa...
Yere bastığım hayat umurumda bile değil........Sad
Yonca eylem
Yonca eylem
ÜYE

Kadın

https://oskan.yetkin-forum.com

Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!? Empty Geri: Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?

Mesaj tarafından şerife.1903 Ptsi Ekim 06, 2008 9:32 pm

çok güzelmiş cnaım ya....
şerife.1903
şerife.1903
NORMAL ÜYE

Kadın