İYİLİKTE & BİLGİDE AKARSU GİBİ OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Öyle Bişey İştee=)=S
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:55 pm tarafından şerife.1903

» Şahmaran
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:28 pm tarafından şerife.1903

» Söylesene
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPerş. Ara. 11, 2008 12:39 am tarafından şerife.1903

» Sevmek bana yaramıyor anne
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından şerife.1903

» Ayrılık sevdaya dahil
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:36 pm tarafından şerife.1903

» Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisligi Bölümü
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:34 pm tarafından şerife.1903

» beni aramaya çıkarsa yüreğin ..!!!
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPerş. Ara. 04, 2008 6:20 pm tarafından şerife.1903

» Kalori yakmanın 20 yolu
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:35 pm tarafından şerife.1903

» Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:22 pm tarafından aysien

» Yorumsuz...............................!!
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:39 pm tarafından Yonca eylem

» öyle ßir gidişdi ki seninki..!!
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:34 pm tarafından Yonca eylem

» Sendeki yürekde yalanmiş yazik...!!!!
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:28 pm tarafından Yonca eylem

» Günahsız aşk...
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:25 pm tarafından Yonca eylem

» Gitme Dedim /Gittin..
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:04 pm tarafından Yonca eylem

» Makyaj yaparken aklınızda bulunsun
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:35 pm tarafından Yonca eylem

» Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:32 pm tarafından şerife.1903

» Nasa.......
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından şerife.1903

» Nasıl öldü bu adamm...
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:24 pm tarafından şerife.1903

» Makyaj Malzemelerindeki Bakterilere Dikkat!
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:09 pm tarafından Yonca eylem

» MAKYAJ YAPMA SANATI
Hep Yarım ..hep Yaralı... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 8:59 pm tarafından Yonca eylem

DUVAR YAZILARI

Madem geldin dünyaya çalış Fizik Kimyaya :)

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Yaav burada yazısız bir duvar vardı nereye gitti.

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.

Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden?

Çünkü bebeğin bezi BARİYERLİymiş

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Damadım, kalbimin sevgilisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Aslan, kalbimin kıymetlisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Yatak odasında bal doludur Güzelliğinle zevklenelim Aslan seni okşayayım Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Damadım benden zevk aldın Annem söyle sana güzel şeyler verecektir Babam, sana hediyeler verecektir. Sen beni sevdiğin için Lütfet bana okşayışlarını Benim Tanrım, benim koruyucum Tanrı Ellil'in kalbini memnun eden Şusin'im Lütfet bana okşayışlarını

Hep Yarım ..hep Yaralı...

Hep Yarım ..hep Yaralı... Empty Hep Yarım ..hep Yaralı...

Mesaj tarafından Yonca eylem Paz Eyl. 28, 2008 2:43 pm

--------------------------------------------------------------------------------

''SEVME BENİ SEVDALARDAN VURGUNLAR YEDİM''
böyle derdim her ilişkiye başlarken çünkü gerçekten vurgunlar yemişti yüreğim ve yüreğimin bir yeri her daim kanarken sevmek alabildiğine zordu ve ümit vermek istemezdim benimle olanlara*onların yüreğine vurgun olmak istemezdim.

Ama her yara doktorunu ararmış bende buldum doktorumu.Evet yalan değil iyileştirdin kanayan yüreğimi*çözdün yüreğime vurduğum prangaları ve yıktın umarsızca etrafıma çektiğim duvarlarımı.Önce gözlerimi aldın*sonra ellerimi ve en son olarak yüreğimi.

Ama bilmiyormuşum gibi herşeyim olmana izin verdim.Ve sen herşeyim oldukça benden daha fazlasını istedin.Herşeyim oldun herşeyimi verdim sana dedim dinletemedim..İnsanın birazda kendini dinlemesi lazım dedim.Kendimi dinleyeyim ki içimde sana verecek yeni şeyler doğsun ama sana yetmedi ben kendimi kendimde dinlemeye çalışırken sen beni başka bedenler ararken hayal ettin*rüyalarında hep yanıma başka kadınlar soktun ve o rüyadaki kadınların hesabını gündüz uyanıkken benden sordun.Hiç düşünmedin ki ben kendime zaman ayıramazken o kadınlara nasıl zaman ayırayım.Ve benim derdim başka kadınlar değil ben kendimle kalamamaktan şikayetçiyim.Kendime ne zaman vakit ayırsam hep hesabını sordun o zamanın. Ve ben ne kadar üzerine düşsem senin sen benle ilgilenmiyorsun dedin.Önceleri hani karışmazdın tek bir isteğim vardı şimdi o bile sorun oldu sana onda bile sinir yapmaya başladın.

Biliyor musun aslında çoğu erkek evine oldukça bağlıdır ve erkek evde bulamadığını arar dışarıda.Kimi zaman tek bir gülümseme kimi zaman bir tek kelime ve en önemlisi takdir edilmek ister bir erkek. Ve bir acı gerçek var ki hayatta sen kıymetini bilmezsen kıymet bilen birileri mutlaka çıkacaktır.

Sen benim herşeyimdin*sen benim kraliçemdin ama bak şimdi umudum başka yüzlerde*başka gülümsemelerde...

az sOnra* bEn gidince
sen bitecekSin* cünkü
qöz tanIkLIk edemeyecek kadar doLu
yara tedavi ediLemeyecek kadar dErin
diL şaşILasI kadar şaşkIn
ve ... sEn Lanet aşkIm ... az önce BiTTin...

Bana karanlikta fisildar misin? Ölümün soguk nefesini hissetmemi saglayabilir misin? Bunlari yapar misin? Her gün ölümün beni bulmasini bekleyemem. Düşünüyorum beni hayata baglayan ne diye? Ama cevap yok. Karanligin içinde boguluyorum. Aci ve korku benim en yakin dostlarim oldu. Beni sardilar. Içlerine çektiler. Orada bile ruhumu kanatan kiriklar gördüm. Kanattilar ruhumu. Acilar içinde çiglik atti bedenim ve ruhum. Aci ve korkunun içinde bile o kiriklar beni bulmuştu. O kiriklar ne miydi? Camdan mutluluklardı.

Kirilmişlardi. Ve canimi acitiyordu. eski mutluluklardi. Bitmiş mutluluklar. Aci ve korku beni bir hi¢ gibi içine aldi. Onlara sarildim başka se¢enegim yoktu çünkü. Onlara tutunmaktan başka çarem yoktu. Karanliktaydim. Karanlikta sadece aci ve korku sakliydi. Sadece aci ve korku. Karanlikta ölümün pis nefesini hissettim. Ölüm bana hayatta ne kadar önemsiz ve bir hiç oldugumu söyledi. Karanlık her gün bunu bana fisildadi. işiklar kapaninca her gece fisildadi. Önemsizligimi. Ilk başlarda ürkütücüydü* korktum. Benden başka birilerinin olmadigini düşünmüştüm ama varmiş; aci ve korku varmiş. Sadece ikisi. çaresizce onlara sigindim belki beni karanligin içindeki o fisiltilardan kurtarirlar diye. Saf bir çocuk gibi onlarin yanina gittim. Habersizce. Beni daha da çok karanliga iticeklerinden habersiz. Beni yalanlarla aldattilar* aldandim. Bana hep dogrularin yalanligindan ger¢ekligin sahteliginden bahsettiler. Gün geçtikçe daha da inandim. Ve artik* artik karanligin en sonundaydim; onunla yüzleştim. karanligin sogugunu hissedince anladim. Korku ve acinin yalan oldugunu. Ama artik çok geçti. Karanlik her yanimdaydi. Yüzleşmek zorunda kaldim. Tam ortadaydim karanligin korku ve aci köşede sahte bi'gülümsemeyle gülüyorlardi. Aglamaya başladim. Etrafima bakindim* beni kurtaracak birilerini aradim. Ama kimse yoktu. Karanlik bir kuyunun dibindeydim çiglik attim agladim "niye ben?" diye. Ses yoktu; sahte gülümsemelerin sesinden başka. Ama birden biri geldi bana seslendi. O sendin. Birden gülümsedim. Kendimi çaresiz hissettigim bi'anda geldin.
Beni ordan kurtaracagini söyledin; ama o da her şey gibi yalanmış...
Yonca eylem
Yonca eylem
ÜYE

Kadın

https://oskan.yetkin-forum.com

- Similar topics