İYİLİKTE & BİLGİDE AKARSU GİBİ OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Öyle Bişey İştee=)=S
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:55 pm tarafından şerife.1903

» Şahmaran
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:28 pm tarafından şerife.1903

» Söylesene
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPerş. Ara. 11, 2008 12:39 am tarafından şerife.1903

» Sevmek bana yaramıyor anne
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından şerife.1903

» Ayrılık sevdaya dahil
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:36 pm tarafından şerife.1903

» Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisligi Bölümü
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:34 pm tarafından şerife.1903

» beni aramaya çıkarsa yüreğin ..!!!
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPerş. Ara. 04, 2008 6:20 pm tarafından şerife.1903

» Kalori yakmanın 20 yolu
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:35 pm tarafından şerife.1903

» Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:22 pm tarafından aysien

» Yorumsuz...............................!!
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:39 pm tarafından Yonca eylem

» öyle ßir gidişdi ki seninki..!!
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:34 pm tarafından Yonca eylem

» Sendeki yürekde yalanmiş yazik...!!!!
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:28 pm tarafından Yonca eylem

» Günahsız aşk...
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:25 pm tarafından Yonca eylem

» Gitme Dedim /Gittin..
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:04 pm tarafından Yonca eylem

» Makyaj yaparken aklınızda bulunsun
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:35 pm tarafından Yonca eylem

» Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:32 pm tarafından şerife.1903

» Nasa.......
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından şerife.1903

» Nasıl öldü bu adamm...
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:24 pm tarafından şerife.1903

» Makyaj Malzemelerindeki Bakterilere Dikkat!
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:09 pm tarafından Yonca eylem

» MAKYAJ YAPMA SANATI
Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... EmptyPtsi Ekim 06, 2008 8:59 pm tarafından Yonca eylem

DUVAR YAZILARI

Madem geldin dünyaya çalış Fizik Kimyaya :)

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Yaav burada yazısız bir duvar vardı nereye gitti.

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.

Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden?

Çünkü bebeğin bezi BARİYERLİymiş

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Damadım, kalbimin sevgilisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Aslan, kalbimin kıymetlisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Yatak odasında bal doludur Güzelliğinle zevklenelim Aslan seni okşayayım Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Damadım benden zevk aldın Annem söyle sana güzel şeyler verecektir Babam, sana hediyeler verecektir. Sen beni sevdiğin için Lütfet bana okşayışlarını Benim Tanrım, benim koruyucum Tanrı Ellil'in kalbini memnun eden Şusin'im Lütfet bana okşayışlarını

Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım...

Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım... Empty Yoksun... Sensizliğin son noktasındayım...

Mesaj tarafından Yonca eylem Paz Eyl. 28, 2008 2:41 pm

Yoksun.. Sensizliğin son noktasındayım... Sad

--------------------------------------------------------------------------------

Yoksun..
yine yoksun…
Sensizliğin son noktasındayım.
Acı bir haber gelmişcesine çaldın kapıyı yokluk,bilseydim açar mıydım!!!Buyur eder miydim!!!Etmemekte olmaz ki ?Doldun kan kokusu gibi içeriye...Ama misafir perverim,dimdik ayakta gururla seni ağırlarım.

Yokluk hep aynı mı?.
Severken ne kadar cesurdum,yokluğunda ise korkak...
Bu yokluk yok olmak değilmiş,inadına bütün olmakmış.yok/sun ama var/sın...Ne garip,varken bulamazdım... seni...şimdi yokluğunda her köşeye sinmişsin is kokusu gibi,

Ey yokluk, bu kadar meraklı mısın bende kalmaya?...
Artık yokluk evini kim görmeye gelir?Geldin kondun omuzlarıma...Bazen durup karşıdan seyrediyorum,yokluğunu...Kimse görmesede yokluğunu, görebiliyorum ...Gene gelip konuyorsun bir kelebek gibi yüreğime...evime...ve anlıyorum ki yokluğunda bulacağım seni..sen varken bu kadar özlemiyordum,bu kadar beklemiyordum..yokluğunda bitmeyen umut var..ne garip,

Ve anladım ki:
Yokluğunda buldum seni..
Yokluğun dipsiz bir uçurum,düşüyorum ama varamadım hala yere!!! Divanen oldum ,tiryakin oldum şimdiden yokluk,nasibimmiş bugün.
Her saniye..
Her saat..
Yokluğun vuruyor..bedene..
teslimim yokluğuna,
yenildim yokluğuna,
artık kelepçeliyim.

Gelemiyorum ki,
Kopamıyorum ki,
Meleğin"dim ya,şimdi yokluğunda uçuyorum,
Meleklerde acı çekermiş öğrendim sonunda.Ve yine anladım ki,yokluğunda huzur bulacağım.
aramızda kalsın ama..artık yokluk bizim için var..yokluğun sevgilim oldu.varlığın sığmazken yüreğime,yokluğun iki beden bol geldi..

Ve bildim ki;
YOKSUN
ve yine bildim ki;
YOKUM...Sad
Yonca eylem
Yonca eylem
ÜYE

Kadın

https://oskan.yetkin-forum.com