İYİLİKTE & BİLGİDE AKARSU GİBİ OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Öyle Bişey İştee=)=S
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:55 pm tarafından şerife.1903

» Şahmaran
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:28 pm tarafından şerife.1903

» Söylesene
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPerş. Ara. 11, 2008 12:39 am tarafından şerife.1903

» Sevmek bana yaramıyor anne
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından şerife.1903

» Ayrılık sevdaya dahil
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:36 pm tarafından şerife.1903

» Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisligi Bölümü
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:34 pm tarafından şerife.1903

» beni aramaya çıkarsa yüreğin ..!!!
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPerş. Ara. 04, 2008 6:20 pm tarafından şerife.1903

» Kalori yakmanın 20 yolu
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:35 pm tarafından şerife.1903

» Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:22 pm tarafından aysien

» Yorumsuz...............................!!
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:39 pm tarafından Yonca eylem

» öyle ßir gidişdi ki seninki..!!
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:34 pm tarafından Yonca eylem

» Sendeki yürekde yalanmiş yazik...!!!!
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:28 pm tarafından Yonca eylem

» Günahsız aşk...
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:25 pm tarafından Yonca eylem

» Gitme Dedim /Gittin..
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:04 pm tarafından Yonca eylem

» Makyaj yaparken aklınızda bulunsun
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:35 pm tarafından Yonca eylem

» Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:32 pm tarafından şerife.1903

» Nasa.......
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından şerife.1903

» Nasıl öldü bu adamm...
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:24 pm tarafından şerife.1903

» Makyaj Malzemelerindeki Bakterilere Dikkat!
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:09 pm tarafından Yonca eylem

» MAKYAJ YAPMA SANATI
Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! EmptyPtsi Ekim 06, 2008 8:59 pm tarafından Yonca eylem

DUVAR YAZILARI

Madem geldin dünyaya çalış Fizik Kimyaya :)

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Yaav burada yazısız bir duvar vardı nereye gitti.

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.

Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden?

Çünkü bebeğin bezi BARİYERLİymiş

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Damadım, kalbimin sevgilisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Aslan, kalbimin kıymetlisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Yatak odasında bal doludur Güzelliğinle zevklenelim Aslan seni okşayayım Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Damadım benden zevk aldın Annem söyle sana güzel şeyler verecektir Babam, sana hediyeler verecektir. Sen beni sevdiğin için Lütfet bana okşayışlarını Benim Tanrım, benim koruyucum Tanrı Ellil'in kalbini memnun eden Şusin'im Lütfet bana okşayışlarını

Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!!

2 posters

Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! Empty Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!!

Mesaj tarafından Yonca eylem C.tesi Eyl. 27, 2008 2:29 pm

ama sen gideceksen hazırla bahanelerini

Olurda bir gün biterse bana olan aşkın, olurda gitmek istersen ve ben ısrarla "Neden" diye sorarsam sakın bana "Seni sevmiyorum artık" deme. Dürüst olma istemiyorum bahaneler bul yalanlar uydur.

Beni suçla mesela deki "Her şeyin sorumlusu sensin…" Yemin ederim itiraz etmem sana. Her şeyi çekerim sineye her şeyi kabullenirin.

Sadece beni sevmediğini duymaya dayanamam ben. Bunu söyleyeceğine öldür daha iyi emin ol canım daha fazla yanmaz…

Gitmek istersen sakın "Bir başkası var" deme bana. Varsa öyle biri sakla kendine ben bilmek istemiyorum. Bir başka elin sana dokunduğunu bir başka kolun seni sardığını bir başka dudağın seni öptüğünü düşünmek delirtiyor beni.

Bir başkası var dediğin an korkarım tepkimden korkarım yapacaklarımdan. Bu yüzden mesela deki ilişkimiz yoruldu dinlendirelim… Bu en basit bu en kanılmayacak bahaneye bile kanmaya hazırım ben.

Gitmeyi kafana koyduysan eğer ve artık hiçbir şekilde heyecanlandıramıyorsam seni haber vermeden git, bir şey söylemek zorunda değilim. Bırak merak edeyim bırak yollara düşüp seni arayayım. Bulamayınca kadehlere sarılayım ağlayayım. Ama yeterki duymayayım artık beni gördüğünde ellerinin terlemediğini, dizlerinin titremediğini.

Gerçek her zaman en iyisi değildir ve ben her gerçeği kaldıracak kadar güçlü değilim. Bakma öyle göründüğüme konu sen olunca en zayıf en aciz halime bürünüyorum. Seni kaybetmekten deli gibi korkuyorum.

Bıktıysan benden ve topladıysan eşyalarını ben görmeden git. Gizlice ve sessizce… Gidişin bir yıkım yaratmasın bende. Tanık olmayayım, geldiğimde göreyim gitmiş olduğunu.

Gözümün içine baka baka " Hoşça kal "demeni istemiyorum. Yüz yüze bir veda bana göre değil. Kaç istersen bir hırsız gibi. Uzun bir tatilde bir daha geri dönme. Bir not bile bırakma senden sonra onu okumak bile ağır gelir bana. Gitmek istiyorsan eğer sakın ağırdan alma hemen git.

Beni oyalayıp biraz daha alıştırma kendine. Kesin olsun gidişin dönüşlerden arınmış olsun. Bana senden geriye hiçbirşey kalmasın. Hiç yaşanmamışsın hiç benim olmamışsın gibi… Anılarla baş ederim ben merak etme ama sen gideceksen hazırla bahanelerini, beni gerçeklerle yüzleştirme.,,,
Yonca eylem
Yonca eylem
ÜYE

Kadın

https://oskan.yetkin-forum.com

Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!! Empty Geri: Ama sen gideceksin ßahanelerini hazırla..!!

Mesaj tarafından *BuRCu* C.tesi Eyl. 27, 2008 8:12 pm

bu kadar da olmaz yha ben buna dayanamazdım asıll Crying or Very sad
*BuRCu*
*BuRCu*
YENİ ÜYE

Kadın
İş/Hobiler : ouzhan koç;) yaLın ve Zekirdek veeeee onuR üNsal;)