İYİLİKTE & BİLGİDE AKARSU GİBİ OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Öyle Bişey İştee=)=S
KIZI ETKILEME EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:55 pm tarafından şerife.1903

» Şahmaran
KIZI ETKILEME EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:28 pm tarafından şerife.1903

» Söylesene
KIZI ETKILEME EmptyPerş. Ara. 11, 2008 12:39 am tarafından şerife.1903

» Sevmek bana yaramıyor anne
KIZI ETKILEME EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından şerife.1903

» Ayrılık sevdaya dahil
KIZI ETKILEME EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:36 pm tarafından şerife.1903

» Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisligi Bölümü
KIZI ETKILEME EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:34 pm tarafından şerife.1903

» beni aramaya çıkarsa yüreğin ..!!!
KIZI ETKILEME EmptyPerş. Ara. 04, 2008 6:20 pm tarafından şerife.1903

» Kalori yakmanın 20 yolu
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:35 pm tarafından şerife.1903

» Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin
KIZI ETKILEME EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:22 pm tarafından aysien

» Yorumsuz...............................!!
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:39 pm tarafından Yonca eylem

» öyle ßir gidişdi ki seninki..!!
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:34 pm tarafından Yonca eylem

» Sendeki yürekde yalanmiş yazik...!!!!
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:28 pm tarafından Yonca eylem

» Günahsız aşk...
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:25 pm tarafından Yonca eylem

» Gitme Dedim /Gittin..
KIZI ETKILEME EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:04 pm tarafından Yonca eylem

» Makyaj yaparken aklınızda bulunsun
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:35 pm tarafından Yonca eylem

» Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:32 pm tarafından şerife.1903

» Nasa.......
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından şerife.1903

» Nasıl öldü bu adamm...
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:24 pm tarafından şerife.1903

» Makyaj Malzemelerindeki Bakterilere Dikkat!
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:09 pm tarafından Yonca eylem

» MAKYAJ YAPMA SANATI
KIZI ETKILEME EmptyPtsi Ekim 06, 2008 8:59 pm tarafından Yonca eylem

DUVAR YAZILARI

Madem geldin dünyaya çalış Fizik Kimyaya :)

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Yaav burada yazısız bir duvar vardı nereye gitti.

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.

Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden?

Çünkü bebeğin bezi BARİYERLİymiş

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Damadım, kalbimin sevgilisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Aslan, kalbimin kıymetlisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Yatak odasında bal doludur Güzelliğinle zevklenelim Aslan seni okşayayım Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Damadım benden zevk aldın Annem söyle sana güzel şeyler verecektir Babam, sana hediyeler verecektir. Sen beni sevdiğin için Lütfet bana okşayışlarını Benim Tanrım, benim koruyucum Tanrı Ellil'in kalbini memnun eden Şusin'im Lütfet bana okşayışlarını

KIZI ETKILEME

KIZI ETKILEME Empty KIZI ETKILEME

Mesaj tarafından aysien Salı Eyl. 23, 2008 7:21 pm

KIZI ETKILEME

Bir kızı etkilemek için hepimiz çok değişik çarelere başvurmuş çoğumuz başarılı olmuş, bir çoğumuzda başarılı olduğunu zannetmiştir. Şu anda aranızda bıyıklarını burarak kızı etkileyebileceğine inanan arkadaşlar varsa hemen siteyi terketsinler.:=))) Böyle bişey tabiki mümkün değil. Kızları etkilemek için kullanılabilecek teknikler iki ana kategoriye ayrılır. Birincisi Araba, gösteriş gibi maddi yönlere dayanan şeylerdir. Bunu her kız inkar eder ama gerçekte 2001 Model Lambırcini Diyablo'ya hangi kız hayır diyebilir? Böle manyak bir arabanız varsa niye bu sitedesiniz? Bizi asıl ilgilendiren kızın üzerinde bırakacağımız manevi etkidir ki ikinci ve üzerinde duracağımız kategori budur. Şimdi ben size "Gidin 2001 Model Lambırcini Diyablo alın, kız vermezse ben gelip sana verecem!" diye bir öneride bulunamam. Çok saçma olur. :=)))) Ben dediğim gibi onları en az bu kadar pahalı bir araba kadar etkileyebilecek yöntemlerden bahsedicem.

Kızları en çok etkileyen şey, nedendir bilinmez, marjinal erkeklerdir. Yani herkesten farklı olmalısınız. Farkınızı her kız farketmeli. Bu birinci kural. Bunu farklı giyinerek yapmanız mümkünse de bu şekilde asla kızın gözünde çok karizmatik olamazsınız. Kızlar sürekli konuşan, herşey hakkında fikri olan, erkeklerden hoşlanırlar. Psikoloji ve Felsefe ile ilgileniyor olmanız gerçekten çok önemli bir koz olacaktır bunların karşınında. Tabiki oturup tonlarca kitap okuycak değilsiniz. Bunu da uydurarak yapıcaz. Onları etkileyecek tüm bilgileri, kızın yanınızda susmamanızı sağlayacak herşeyi bu sitenin satır aralarında göreceksiniz. Yani yazıları okurken zaten sizi sonuna kadar eğitiyoruz. Demekki ikinci kuralımız uydurmakmış.Uydururken korkmanıza gerek yok çünkü uyduracağınız herşey aslına uygun gözükeceğinden hepsine inanacaklar. Son olarak kızlar kendilerini güldüren, eğlendiren erkeklerden hoşlanırlar. uçüncü kuralımız kızıgüldürmekmiş demek ki! Bu konuda da telaşa gerek yok. Bu siteyi bitirdikten sonra espri anlayışınızın baya bir gelişeceğinden eminim. Şimdi derslere başlayabiliriz sanırım. Bu uç kuralı, özelliklede ikinci kuralımız olan uydurmayı, kesinlikle aklınızdan çıkarmayın. Bunlar her çeşit kızı tavlarken işinize yarayacak tekniklerdir. Önce kendinize kızların tanıyacağı bir yön seçin. Yani nasıl bir erkek olacaksınız kızların gözünde? Çok romantik? Çok duygulu? Çok cesur? Çok bilgili? Hayır! Hepsini birden taşıyan bir erkek imajı yaratmadıkça kız tavlayamazsınız. Daha doğrusu her kızı tavlayamazsınız! Bunu aklınıza sokun. Kızları en çok etkileyen şey sizin zannettiğiniz gibi YAKIŞIKLILIK değil karizmadır. Bir kızın sizi etkilemek için kullanabileceği tek şey güzelliğidir. Ama sizin beyniniz var. (Var di mi?:=)))) Bir kızla olan ilişkinizde aklınızdan çıkarmamanız gereken en önemli şey onun gerizekalı bir mahlukat olduğudur. Bunu unutmadığınız sürece hiçbir kız size hayır diyemez. Ama sen beyninin fişini çekip "Ben hayatta tavlayamam bu kızı" diye düşünürsen doğal olarak tavlayamazsın. Önce kendinize güvenin. Erkeklerin bir çoğunda (ki ben dahil:=)))) ) "Ulan ben yakışıklı değilim!" kompleksi vardır. Ama bu çok yanlış bir düşünce. Çünkü sen bir kızla sadece güzelliği için beraber olursun ama kız için senin yakışıklı olman yetmez. Aynı zamanda kızın üzerinde büyüleyici bir etki bırakman gerekir. Bunu da karizma dediğimiz kavram zaten kendi başına halleder. Tabi nasıl bir karizma sahibi olduğunuza bağlı! Karizma konusuna bir sonraki konuda uzun uzun değinicez. Ama şimdi öğrenmeniz gereken başka şeyler var. Kızlar her zaman kendisini her yönden koruyup, gözleyecek, kendisini büyüleyecek, eğelendirecek bir erkeğe muhtaçtır. Bazı kızlar gezmeye, tozmaya yada bambaşka bir şeye biraz daha fazla önem veriyormuş gibi gözükebilir size, ama gerçekte yukarıda belirttiğim şey gerçeğin ta kendisidir. .bunlar tek başlarına hiçbir işe yaramayan,- hiç bir şey üretemeyen mahluklardır. Tek işe yaradıkları yerin neresi olduğunu bildiğiniz için bu sitedesiniz. :=))) Sakın AŞIK OLMAK gibi bir hataya düşmeyin. Burada amacımız AŞIK OLMAK değil, aksine kız tavlayıp keyfimize bakmak. Bu esnada aşık olursan herşey boka sarar. Hiçbir taktiği uygulayamaz duruma gelirsin. Ne demiştik? Önce kızın bizden çok daha salak bir yapıda olduğunu ve bizim ona her şekilde hükmedebileceğimizi aklımızdan çıkarmıycaz. Peki sonra? Sonra aşağıdaki devam butonuna tıklayarak nasıl karizma yapıcağımızı öğrenicez. Baya kazık bir konudur. Haberiniz olsun:=)))

yıllardır yaptığım araştırmalar bazı davranış kalıplarının kızlar üzerinde diğerlerinden çok daha fazla karizmatik bir etki bıraktığını göstermiştir. Kız milletinin en sevdiği şey karşısında ki erkeğin her zaman kendisiyle aynı şekilde düşünüyor olmasıdır.Kızlar entellektüel erkeklere diğerlerinden daha fazla önem verirler.Yani bu salak kızları tavlamak için en güzel yol daha öncede belirttiğimiz gibi uydurmaktır. Mesela kızların en zayıf noktalarından birinin psikoloji ve felsefe olduğunu söylemiştik.Tavlamak istediğiniz kızla muhabbet ederken eninde sonunda bu kız size "nelerden hoşlanırsın?" diye bir soru soracaktır.Hiç tereddüt etmeden "Kitap okurum,müzik dinlerim,sinemaya giderim,gezerim" diye cevap verin. Göreceksiniz kız o andan itibaren sizinle daha fazla ilgilenmeye başlayacak. Bu kızlar salak oldukları kadar meraklıda olduklarından hemen "ne tarz kitaplar okuyosun?" diye soracaktır.Hemen artık roman okumadığınızı,uzun süredir psikoloji ve felsefeyle ilgilendiğinizi ve sadece bu konuda kitaplar okuduğunuzu üstüne basa basa söyleyin. Tabi ki bunları aslında hiç okumayacaksınız.Ama bu salak kızların okudukları en son kitap genellikle Cin Alidir.Yada en iyi ihtimalle salak ötesi aşk romanları okurlar.Peki siz bu durumda ne yapacaksınız?Tabi ki ikinci kuralımızı uygulayacaksınız.Yani uydurabildiğiniz kadar uyduracaksınız. Kızlar başta da söylediğimiz gibi psikoloji ve felsefe lafını duyar duymaz size çok fazla önem vermeye başlarlar. Ama bu ilgiyi yüze katlayacak bir yöntem daha vardır.Bazı terimler kızlar üzerinde tahmin edebileceğinizden daha fazla etki bırakır.Bunlarıda açıklıyorum.söze şöyle başlayın:"Diyalektik materyalizmin tarihsel gelişim sürecinde birçok realistik ve skolastik yaklaşımla karşılaşılmıştır ve bu yaklaşımların avantgart kültür döngüsü içerisinde birçok pozitivistik akım doğmuştur." Bunları duyan kızın eve gidince sizi düşünmekten başka hiçbir çaresi yoktur.Aslında yukarıdaki cümle hiçbir anlam içermez ama içinde olabileceği kadar çok terim vardır.Burdan da şunu anlıyoruz ki kızlar terimsel ve anlaşılmaz konuşan erkekleri karizmatik bulurlar. Daha önce Entellektüel Kızları işlediğimiz konuda olduğu gibi burada da çok fazla şey ezberlemeniz gerekecek. Ama inanın buna değecek.Uydurabildiğiniz kadar uydurun fakat burada benim belirttiğim şekilde davranmazsanız kızın karşısında falso verme ihtimaliniz yüksek.Aksi taktirde kesinlikle anlayamazlar. Terimsel konuşmak kızı ne kadar etkiliyorsa kızın duyması muhtemel bir filozofa sürekli atıfta bulunup kaynak göstermekte o kadar etkileyecektir. Kendinizi çok aşırı bilen aşmış filozof olarak gösterdiğinizde kız size tapmaya başlar. Hemen bahsettiğiniz filozof hakkında bilgi edinmeye çalışır. Bunu yaptığında o kız sizindir. Biz örneğimizde Freud'u kullanıcaz. Ama siz başka bir filozof seçip onun hakkında da uydurabilirsiniz yada konunun ilerleyen bölümlerinde bahsedeceğim filozoflar hakkında uydurmanızda mümkün. Şimdi kendimize Freud'u seçtiğimizi düşünelim. Bu her kız üzerinde işe yarayacağından sadece bir kez öğreneceğiniz bir yöntem. Oyüzden biraz kasın. Herhangi bir konuda konuşurken "Freud bu konuda yaptığı araştırmalarda enteresan sonuçlarla karşılaşmış.Mesela :" diye başlayıp mesela kısmından sonrasını uydurun. Bu çok rahat yapabileceğiniz bir şey. Bir konuda kızlar sizin düşüncelerinizden çok Freud'un düşüncelerine önem verirler ve bunun da ötesinde sürekli Freud'dan örnek vermek kızın kafasında "Ulan bu çocuk Freud'u yalamış yutmuş! o derece kültürlü!" şeklinde bir düşüncenin oluşmasına neden olarak kızın kafasındaki karizmanızı sürekli artırır. Kız büyük ihtimalle hiçbir şekilde uydurduğunuzu anlayamaz. Bunun belli başlı sebepleri var. Öncelikle kız hayatında hiç Freud okumamıştır. Okusa bile anlayamaz. :=))) Ikincisi Freud'un 12 tane kitabı ve bir çok makalesi hiç Türkçe'ye çevrilmemiştir.(Ben yavaş yavaş tüm eserlerini çeviriyorum. Yakında hepsini çevirip, komple yayınlıycam) Asıldığınız kız Alman Filolojisinde okumuyorsa size asla "Hadi ulan uydurma Freud öyle bir şey dememiş! " yada " Hangi kitabında demiş?" diyemez.

Email adresime hiç abartısız 100lerce mail geldi bu konuda.Evet,aslında sizler için çok önemli olan bu konuya neden değinmemiş olduğumu şöyle açıklıyım : Bence yolda gördüğünüz bir kızı tavlamanın her hangi bir yolu yoktur. Bakmakla yetinirsiniz. Kız köpek gezdiriyosa o başka ama sokakta ve/ya gittiğimiz bir cafede gördüğümüz her kızı tavlamayı sağlayan bir taktik yoktur. Bilen varsa bana da söylesin. Bir kızı tavlamak için mutlaka bir muhabbet ortamına ihtiyacınız var. Ama ortam yoxa bu kız tavlayamayacağınız anlamına gelmez. Aksine ortamınızı kendiniz de yaratabilirsiniz. Az biraz tanıdığımız kızlarla muhabbet kurmak tabi ki daha kolaydır ama hoşlandığımız kızı tanımıyorsak yada önce bi kızla tanışıp kızı daha sonra tavlamak istiyorsak işimiz biraz daha zorlaşır. Ama halkımıza hizmet etmeyi kendisine misyon edinmiş olan sitemiz bu konuda da sizi yalnız bırakmayacak.:=))) Neyse,burada kendinize olan güveniniz çok ama çok önemli. Tanımadığımız kızları tavlayabilmek için önce tanışmamız gerekmektedir. (Hadi leenn:=)))Öncelikle kesiştiğiniz fakat tanımadığınız bir kızla nasıl tanışacağınıza değinelim. Yine her ne olursa olsun kızın bulunduğu ortama gireceksiniz. Size tavsiyem kızın arkadaşlarından biriyle arkadaş olup onun vasıtasıyla kıza zıplamanızdır. Yani bir örnek vermek gerekirse : Mesela kantinde bir kız gördünüz ve çok hoşunuza gitti hemen kızı bi kaç tenefüs boyunca takibe alın ve etrafındaki tiplere çok dikkat edin.sınıfını/bölümünü falan öğrenin. Sonra yine çıkışta çaktırmadan kızı takip ederek hangi serviste olduğunu öğrenin. Ve daha sonra da kızı tanıyan birilerinden bi kaç bilgi alarak kız hakkında toplayabileceğiniz maximum bilgiyi toplayın. Daha öncede söylediğimiz gibi kızlar asla tek başlarına bir yere gitmezler. o yüzden siz ne kadar cesur olursanız olun kızın yanına gidip konuşamazsınız. Ama kızın başka bir arkadaşı ile tanışmışsanız eleman kızın yanındayken onun yanına gidip "naber nabıyon?Beni arkadaşlarınla tanıştırmıycakmısın?" muhabbeti yaparak kızla tanışın.Kızın adını öğrenir öğrenmez " aaa ne kadar güzel bir isim peki bir anlamı var mı?" klasik geyiğini yaparak kızın zeka seviyesini ölçün. "Evet karda açan beyaz çiçeğin tepesinde güneşlenen bok böceği demekmiş" tarzı bir cevap verirse(ki verir) o kızı kesin tavlarsınız. Kızla tanıştınız yakınlaşma bir sonraki konu. Ama bu taktik lisede yada dersanede işe yarar.Üniversite de veya mahallede bir kızla tanışmak için ne yapacaz? Şimdi önce üniversiteli kızlardan başlayarak bütün olası ortamlarda kızlarla nasıl tanışacağımızı örneklerle inceleyelim!

aysien
aysien
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

Erkek
İş/Hobiler : ÖĞRENCİ / WEB TASARIM / PROĞRAM TASARIM DİĞİTAL MEDYA / HACKİNG TOOLS
Lakap : ÖSKİ

https://oskan.yetkin-forum.com

KIZI ETKILEME Empty Geri: KIZI ETKILEME

Mesaj tarafından aysien Salı Eyl. 23, 2008 7:21 pm

Diyelim ki üniversiteye geleli aylar oldu ama siz daha bi tane bile kız tanımıyosunuz! Öncelikle bilmeniz gereken üniversiteli kızların hangi psikolojik durum içerisinde olduklarıdır. Bu kızların büyük bir çoğunluğu tüm lise hayatları boyunca "ulan dur şu üniversiteyi bir kazanana kadar derslere veriyim kendimi kazandıktan sonra istediğim çocuklan çıkarım,zaten üniversite erkek kaynıyo" mantığı güderek ve başka bir şehire gelerek üzerlerindeki ezici aile baskısından kurtulmuşlardır. Bu da bir kaç noktaya dikkat edersek üniversitede de tavlanamıycak kız olmadığını gösterir. Şimdi hangi bölümde okuduğunuzu bilmiyorum ama size I.I.B.F'nin kız açısından en bereketli bölüm olduğundan bahsedebilirim (Hayır güzelim makina mühendisliğinden iktisata yatay geçiş yapılamıyo ))) Size ilk tavsiyem gidip iktisat derslerine girmenizdir. 500 kişilik sınıfta kimsenin dikkatini çekeceğinizi sanmıyorum. Önünüze kağıt felan gelirse uyduruk bi ad yazıp imzalayın. Mutlaka bi kaç kızla tanışırsınız. Tenefüste iktisat kantininde takılmakta faydalı bir davranıştır. Bi kızı gözünüze kestirin. Daha sonra bi şekilde kızla tanışın (ne şekilde diye bişey duydum sanki!:=))Mesela elinize kalem kağıt alın ve bi kız grubunun masasına oturmak için izin isteyin. Sonra sitemizde anlatılan kız özelliklerini aklınızdan çıkarmayarak şu yalanı uydurun :" Kızlar benim yardıma ihtiyacım var ricam etsem bana yardım edermisiniz." Kızlar meraklanıp "ne ki?" diye soracaktır." "Ben üniversiteli kızların sosyopsikolojik gelişim süreçleri ve postmodern çağın kızlar üzerindeki etkileri konulu bir tez hazırlıyorum.Sizinle konuşup düşüncelerinizi alabilirmiyim?" sorusu çok masum ve kimsenin aklına kötü bir şey getirmeyecek bir sorudur. Kızlar mutlaka kabul edecektir. Şimdi kızlara şunu söyleyin " Aslında size soracağım bir kaç soru var. He bu arada ben tamer isimlerinizi alabilirmiyim?" Ve kızların isimlerini kağıda yazın.Unutmazsınız. :=))) Neyse bi kaç soru sorun ne biliyim ne tarz müzikler dinniyonuz, ailenizle birlikte mi yaşıyonuz, erkek arkadaşınız var mı, sizce millenyum nedir,internet kullanıyomusunuz vb sizin için stratejik bilgileri kıza sorun. Daha sonra başka bir gün kantinde bu kızlardan birini bekleyin. Gördüğünüz anda selamlaşın falan. Teze yardımcı olduğu için tekrar tekrar teşekkür edin ve muhabbet ortamı yaratın. Kızla tanıştınız şu an. Elinizde kıza dair her türlü bilgi de var. Artık siz bu kızı tavlayamazsanız gözüme gözükmeyin. Bu taktik tamamen bana aittir. Denenmiş ve denendiği bütün kızlar üzerinde başarıya ulaşmıştır. Ama siz ben bunu yapamam veya nereye kadar böle devam edebilirim ki diyosanız (ki ikincisinde haklısınız en fazla 5-6 kızdan sonra taktik bayar) alternatif yöntemlerde var tabiki. Siz anfide ne kadar kasarsanız kasın bir kız tavlamanız pek mümkün değildir o yüzden tekrar kantine gidecez Tabiki kız açısından en verimli olan I.I.B.F kantini bu iş için yine en uygun yer.:=)). Neyse kantine gider gitmez kendinize bir bardak çay alın ve oturup bir sigara yakın. Zil çalar çalmaz kantine binlerce potansiyel sevgili adayı akın edecektir. Elbet bir tanesi kantinde yer bulamayıp sizin yanınıza oturacaktır.Yok eğer kız gelmeden önce bi kaç sap gelip oturmaya kalkarsa " Birader dolu be arkadaşı bekliyom da!" tribi yaparsınız olur biter. Neyse sizin masanıza bir kız gelip oturdu diyelim. Bi şekilde kızla muhabbeti kurun. Mesela kıza direkman "Afedersiniz siz iktisatta mısınız?" diye sorun , evet derse artık kızın iktisatta okuduğunu biliyorsunuz, hayır derse ya işletmede okuyordur yada sizi işletiyordur :=))) (Bi saniye lan bazı I.I.BF'lerde maliye bölümüde vardı di mi? Yani kız maliyecide olabilir:=))) Neyse, bundan sonra ikinci soruyu patlatıyoruz :"Ya senin adın Bengü değil miydi?" kız bu soru karşısında çok doğal olarak afallayıp "Yoo!" diycektir. Bir takım salaklar bu soruya "Yoo! Benim adım Ayşe bi kere!" cevabını vererek elinize inanılmaz bir koz da sunarlar. Ama biz demediğini farzederek muhabbete devam ediyoruz. Kız şu esnada zaten sizden kıllandı,dikkatli olun. 3.sorunuz : "Ben seni kesin bi yerden hatırlıyorum ama nereden tam olarak çıkartamadım, geçen yıl Ürgüp'teki yamaç paraşütü şenliğine katılmışmıydın?" Işte yine turnayı göz hastalıkları acil servisine yolladınız :=)))Bu soruya kız tabi ki "Hayır!" yanıtını verecektir fakat siz bu soruyu sorarak, kıza "Ben yamaç paraşütüyle çok yakından ilgiliyim " ve "Ulan benim elimden senin gibi kaç tane kız geçti sayısını bile hatırlamıyorum!" bilinçaltı mesajlarını vererek kızı adeta şaşkın ördek yavrusuna çevirdiniz. Bu da kızın dikkatini üzerinize çekti.Şimdi can alıcı noktaya geliyoruz. Hemen "Ya bu kadar konuştuk ama daha birbirimizi bile tanımıyoruz, ben Ahmet,Yunan dili Ve Edebiyatı ikinci sınıftayım!" şeklinde kendinizi tanıtıp elinizi uzatın. o da gerçek adını ve okuduğu bölümü söyleyip patisini uzatacaktır." Işte artık kızla tanıştınız. Şimdi az önceki yanlışlığı (!) düzeltin. Bu cümle işinizi fazlasıyla görecektir:"Ya kusura bakma bizim bi arkadaşa o kadar benziyorsun ki, insanlar çift yaratılırmış derlerdi de inanmazdım." Aha hem kızla tanıştınız , hem de kızın üzerinde olayın planlanmış bir şey olmadığı izlenimini bıraktınız. Artık paso bu kantinde oturup kızı bekleyeceksiniz. Ve kızlada tanıştığınız için yeni bir muhabbete girmek sanıldığı kadar zor olmayacak. Kızla bu ilk muhabbeti bitirirken "Görüşürüz, tanıştığımıza memnun oldum" cümlesini kurun ve dediğimiz gibi hemen ertesi gün o kantine gidin. Bu sefer sizin bişey yapmanıza gerek kalmayacak. En önemli kız tavlama mekanı ise aslında okulunuzun sosyal klüpleridir. Bu klüplerin asıl kuruluş nedeni de zaten kız tavlamaktır. Okulunuzda bulunan klüpleri araştırın ve kız açısından en zengin vitamin ve mineral kaynaklarına sahip olan klüplere üye olun. Özellikle Sinema Klübü, Tiyatro Klübü, ve Çiçek&Böcek&Sevgi

#350;iir klüpleri tavlanmayı bekleyen kızlarla dolup taşmaktadır. Bu klüplere üye olarak oradaki ortama girebilir ve girdiğiniz ortamda istemediğiniz kadar çok kızla tanışabilirsiniz. Buralarda can sıkıntısından adeta patlayan bir sürü kız vardır ve onlarla tanışmanız için gereken tek şey klübün faaliyetlerine katılmaktır. Şimdi hep birlikte bu klüpleri ve bu klüplere takılan kızları inceleyelim. Sinema Klübü: Bu klüp kız açısından inanılmaz zengin olmakla birlikte sinema seven bir kızla çıkmak, kızla yakınlaşmanız açısından çok faydalıdır. Sonuçta sinemalar karanlık, filmler duygusaldır. Sizde eşşek değilseniz kızı rahatlıkla yalarsınız :=))) Bu klübe takılan kızların hepsi kendini Atilla Dorsay zannemektedir. Her ay Sinema dergisini mutlaka alırlar ve amaçları film seyretmek değil filmi eleştirmektir. Bu tarz bir klüpte başkan yardımcısı olan bir kızla çıkmıştım. Hatunla çok duygusal bir filme gittik, ben neredeyse içeride yaşadığımız romantizm yüzünden kıza aşık olacaktım. Çıkışta kıza "Sevgilim nasıl dı film, bence harikaydı!" dedim. Cevap aynen "Neresi harika be? Rejisör daha önceki filmlerinde yaptığı hataları bu filminde de tekrarlamış.Işık efektleri ise inanılmayacak derecede kötü! " Hatun filmdeki muhteşem aşk hikayesiyle hiç ilgilenmemişti. Buradan da şunu anlıyoruzki kız milleti nerede olursa olsun salaktır :=))) Neyse Sinema Klübündeki kızlar sinema ile daha çok karizma olsun diye ilgileniyormuş gibi yaparlar. Bu kızlar, siz ortama girdikten sonra elbet "Neden sinema ile ilgileniyorsun?" sorusunu size yönelteceklerdir. Bu sorunun cevabı "Ben sinemada kendimi buluyorum. Karelerde,kaybettiğim benliğimle yüzleşip, her an kendime biraz daha fazla yaklaşıyorum" olmalıdır. Bunu duyan kız afallayacak ve sizinle daha fazla ilgilenmeye başlayacaktır. Çünkü artık çok iyi biliyoruz ki kızlar ANLAŞILMAZ erkeklerden hoşlanırlar. Klübe girdikten sonra bir kızı gözünüze kestirin ve başlayın uydurmaya. Bu tarz klüplerde herkes birbirine karşı çok anlayışlıdır ve herkesin amacı bir arkadaşlık ortamı kurmaktır. (Sizin amacınız tabi ki bu değil :=))) Bu yüzden gözünüze bir kız kestirip onunla muhabbeti koymak ve akabinde kızı tavlamak zannettiğiniz gibi zor bişey değil. Neyse dediğimiz gibi uydurun. Şu cümleler kızın size olan ilgisini inanılmaz derecede arttıracaktır :"Ben altyazılı filmleri sevmiyorum.
aysien
aysien
SİTE YÖNETİCİSİ
SİTE YÖNETİCİSİ

Erkek
İş/Hobiler : ÖĞRENCİ / WEB TASARIM / PROĞRAM TASARIM DİĞİTAL MEDYA / HACKİNG TOOLS
Lakap : ÖSKİ

https://oskan.yetkin-forum.com

- Similar topics