İYİLİKTE & BİLGİDE AKARSU GİBİ OL
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Öyle Bişey İştee=)=S
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:55 pm tarafından şerife.1903

» Şahmaran
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPerş. Ara. 11, 2008 11:28 pm tarafından şerife.1903

» Söylesene
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPerş. Ara. 11, 2008 12:39 am tarafından şerife.1903

» Sevmek bana yaramıyor anne
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:39 pm tarafından şerife.1903

» Ayrılık sevdaya dahil
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:36 pm tarafından şerife.1903

» Istanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisligi Bölümü
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPaz Ara. 07, 2008 7:34 pm tarafından şerife.1903

» beni aramaya çıkarsa yüreğin ..!!!
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPerş. Ara. 04, 2008 6:20 pm tarafından şerife.1903

» Kalori yakmanın 20 yolu
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:35 pm tarafından şerife.1903

» Anti Virus Programinizi Test Edin! Bu test ile AV Programinizi PC nize zarar vermeden test edin
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyCuma Ekim 17, 2008 6:22 pm tarafından aysien

» Yorumsuz...............................!!
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:39 pm tarafından Yonca eylem

» öyle ßir gidişdi ki seninki..!!
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:34 pm tarafından Yonca eylem

» Sendeki yürekde yalanmiş yazik...!!!!
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:28 pm tarafından Yonca eylem

» Günahsız aşk...
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 13, 2008 4:25 pm tarafından Yonca eylem

» Gitme Dedim /Gittin..
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPerş. Ekim 09, 2008 3:04 pm tarafından Yonca eylem

» Makyaj yaparken aklınızda bulunsun
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:35 pm tarafından Yonca eylem

» Parmak Izlerinde Kaybolduğumu Görmüyormusun..!!?
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:32 pm tarafından şerife.1903

» Nasa.......
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:29 pm tarafından şerife.1903

» Nasıl öldü bu adamm...
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:24 pm tarafından şerife.1903

» Makyaj Malzemelerindeki Bakterilere Dikkat!
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 06, 2008 9:09 pm tarafından Yonca eylem

» MAKYAJ YAPMA SANATI
Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) EmptyPtsi Ekim 06, 2008 8:59 pm tarafından Yonca eylem

DUVAR YAZILARI

Madem geldin dünyaya çalış Fizik Kimyaya :)

Alma mazlumun ahını, çıkar aheste aheste...

Yaav burada yazısız bir duvar vardı nereye gitti.

Bu kadar cehalet ancak tahsille olur!

Senin söylediklerine kim inanır. Tabi ki Kadir İNANIR.

Bebeğe araba çarpmış fakat ölmemiş, neden?

Çünkü bebeğin bezi BARİYERLİymiş

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Dünyanın ilk aşk şiiri:

Damadım, kalbimin sevgilisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Aslan, kalbimin kıymetlisi Güzelliğin büyüktür baldan tatlı Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Yatak odasında bal doludur Güzelliğinle zevklenelim Aslan seni okşayayım Benim değerli okşayışlarım baldan tatlıdır Damadım benden zevk aldın Annem söyle sana güzel şeyler verecektir Babam, sana hediyeler verecektir. Sen beni sevdiğin için Lütfet bana okşayışlarını Benim Tanrım, benim koruyucum Tanrı Ellil'in kalbini memnun eden Şusin'im Lütfet bana okşayışlarını

Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki)

Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki) Empty Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma (öyle zor ki)

Mesaj tarafından Yonca eylem Salı Eyl. 23, 2008 12:24 pm

Sahte gülümsemelerle dolu bir günün sabahında yine merhaba dedim hayatıma .. Öyle zordu ki zorla gülümsemek.. Yokluğundan daha da zor geliyordu artık yaşamak. Hayatın anlamı ufacık bir gülümsemeymiş meğer .. Geçte olsa anlıyorum seni ne kadar kırdığımı . . Sahte hayallere dalıyorum /her zaman yaptığım gibi/ olur olmaz şeylere kızıyorum, bağırıyorum, çağırıyorum . . Her yer 'sen' kokuyor. Kadehimde bitmiş şarabımda bir 'sen' , rüyalarımı kâbusa çeviren bir 'sen' , sokakta herhangi bir bankta bir 'sen' , elimde küllenmiş sigaramda bir 'sen' . .

Seninle her günüm,sabahım.. Öylece özlüyorum seni. Dibe vurmuş hayallerim,ümitlerim. . Sevgi namına ne varsa yok olmuş bu bedende ! Yok etmişsin .. Yada ben yok etmişim ..

Öylesine aklıma geliyorsun herhangi bir günün saatinde .. Sen gideli çok şey değişti bu bedende.. Hangi yana baksam aynı suret.. Hangi yana baksam o koku.. Hangi yana baksam ayrı bir özlem. .

Gibilerle yaşıyorum hayatımı.. Onun gibi, bunun gibi, şunun gibi.. Öyle olsa böyle olur.Şöyle olsa böyle olur. İki geri bi ileri yaşıyorum hayatımı. Kendimi sorun olarak görmüyorum, seni de. . Ayrı bir tat var bilmem anlatabilir miyim?! Ayrı bir özlem var kelimelere dökmek imkansız. Ayrı bir mutluluk var içimde bir yerlerde gitmeyen ..

Benim olsun isterim ağzından çıkan iki çift söz! Sevgi dileniyorum hayattan resmen.
Benim olsun isterim o küçücük, yumuşacık ellerin.. Sevginle ısıtsın yüreğim.

Hayaller aleminde yaşamaktan gerçekleri kaçırmışım hayatım boyunca! Hep hayal olarak görmüşüm seni,onu .. Hayatın gerçek kesitlerinden bi haber kalmışım. Odama kapanmış, yalnız senin olmayı hayal etmişim ömrüm boyunca.. Kelimelerimi sıkıp, kalemimden dökmüşüm iki damla yaş. . . Ve özlem kokan yarınlara uyuyakalmışım...
Yonca eylem
Yonca eylem
ÜYE

Kadın

https://oskan.yetkin-forum.com

- Similar topics